Elismerő emléklap 2021.10.02

A Tolna Megyei Egyed Antal Honismereti Egyesület 2021. október 2-án tartotta XXII. megyei találkozóját. A találkozó témája Bezerédj István 225 éves születésének évfordulója volt. Az ülés egyik szép pillanata volt a Honismereti Szövetség 2020. és 2021. évi kitüntetettjeinek köszöntése, elismerő emléklapok átadása.
A Paksi Városi Múzeum igazgatója, Dr. Váradyné Péterfi Zsuzsanna is átvehette az elismerő emléklapot az alábbi indoklás kíséretében:
„A Wosinsky Mór Megyei Múzeum, majd 1994-től a Paksi Városi Múzeum munkatársaként, 1998 óta igazgatójaként ellátott régész-muzeológus munkáért, a pannóniai római kori emlékek kutatásáért, a Pákolitz István Alapítvány kuratóriumi elnökeként végzett tevékenységért, önálló kiadványokért (Paksi Múzeumi Füzetek), társszerzői, szerkesztői munkáért.”
Lehet, hogy egy kép erről: szöveg