Egy éjszaka a múzeumban – Felnőtteknek

A nagy sikerű, gyerekeknek szóló májusi rendezvény után most meghirdetjük felnőttek részére is az Egy éjszaka a múzeumban c. programunkat!

Szeretettel várunk minden 18. életévét betöltött érdeklődőt, aki szeretne egy különleges eseményen részt venni!

A fél évvel korábbiakhoz hasonlóan ezúttal is sok csapatmunkára épülő játékra és szórakozva tanulásra lehet számítani az est folyamán. Többek között lesz műtárgy activity, múzeumi “Ki vagyok én?”, zseblámpás tárlatvezetés, kvíz-party, komplex rejtvénylap és persze egy felejthetetlen éjszaka a Paksi Metszet vitrinjei között!

A részvételi díj 3500 Ft/fő, amely kétszeri étkezést is magába foglal.
Jelentkezni  október 19. 16:00-ig lehet az INNEN letölthető formanyomtatvánnyal lehet, melyet a lenti elektronikus levélcímre kérünk elküldeni.

Nem érdemes halogatni a jelentkezést, hiszen csak összesen 12 főt tudunk fogadni rendezvényünkön!

Érdeklődni a 75/830-371-es telefonszámon vagy a muzeumpedagogia@paks.hu címen lehet.