Csak ülök és mesélek, 2021. szeptember 18-án

Kulturális örökség napjai keretén belül 2021. szeptember 18-án, szombaton 9 órától Gazdag- Fejes Margit újkortörténész mesél Paks történetéről, a régen itt élt nemesi családokról.  Kötetlen beszélgetésre hívjuk az érdeklődőket, családokat, nyugdíjasokat.

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Minimum 5 fő jelentkezése esetén kerül megrendezésre rendezvényünk, maximum 30 főt tudunk fogadni.

Regisztrálni a 75/ 830-378-as telefonszámon ill. a muzeumpedagogia@paks.hu e-mailcímen lehet.

2021. szeptember 18-19-én múzeumunk a Kulturális örökség napja országos rendezvényhez csatlakozva díjmentesen látogatható.